Home

У травні 2013 року McDonald’s оголосив про скорочення меню, повідомляє ТСН з посиланням на інформацію компанії.

Попри це, українські поклонники фаст-фуда можуть і далі насолоджуватися Біг Маком і ДаблЧізбургером. З українських ресторанів швидкого харчування McDonalds страви нікуди не подінуться і ніяких істотних змін в меню вносити не будуть.

А ось американцям же доведеться відмовляти собі в деяких стравах. Наприклад, з меню в США були видалені шматки зажареного курячого філе, фруктовий салат з горіхами, а також найбільший гамбургер - Angus burger. Тепер в мережі швидкого харчування роздумують над відмовою від салату Цезар, бейгл з м'ясом і солодкої булочки з куркою.

Багато видалених з меню страв можна було купити тільки у США, але є і популярні серед українців БігМак, МакЧікен, подвійний чізбургер і курячий салат.

Представники компанії пояснюють видалення страв з меню тим, що воно і так вже досягло надмірних розмірів і його скорочення дозволить знизити витрати.

Днями повідомлялось, що McDonalds скорочує своє меню, зокрема видаляє з нього Біг Мак і ДаблЧізбургер. Але в компанії повідомляють, що зміни зовсім не торкнуться українських споживачів. Обидва гамбургери залишаться в меню, ціни також будуть звичними.

 
Партнеры

>