Home

Тематические коллекции, составленные из разных предметов, могут рассказать о богатой истории стран и народов. Собрать хорошую коллекцию монет желают многие нумизматы, филателисты, бонисты, филокартисты, филуменисты и другие увлеченные люди.

Подробнее...

 

Постанова кабінету міністрів України про скасування введеного в 1996 році державного регулювання цін на продукти харчування набула чинності 1 липня 2017 року, повідомляє Поступ.

Подробнее...

 

«Аерофлот» більш ніж в два рази - з 490 до 1000 рублів - підвищив номінал ваучера на харчування для пасажирів при затримках і відміни рейсів. Зміни вступили в силу з середи, 5 липня, повідомляє прес-реліз компанії.

Подробнее...

 

Як і де готують їжу, яку подають пасажирам літаків


При згадці про бортовому харчуванні більшості мандрівників в голову приходить лише стандартне запитання бортпровідника: «курка або м'ясо»? Мало хто замислюється над тим, який шлях проходять продукти, перш ніж стати стравою в касалетці. Ми вирушили в одну з найбільших російський компаній, що виробляють бортове харчування, щоб побачити все своїми очима.

Подробнее...

 

У лондонському районі Сохо заробив тимчасовий ресторан, що пропонує бортове харчування від новозеландської авіакомпанії Air New Zealand. Про це пише газета Поступ.

Подробнее...

 

Особым предметом гордости для мужчин испокон века считалась мощная половая потенция, и добиться ее они стремились всякими путями. Каким образом они получали желаемый результат в прошлом, и как достигают цели в наше время, мы и расскажем в статье.

Подробнее...

 
Как обойти запрет для сайта mendeleew.biz в обход блокировки роскомнадзора
>