Home

Новое время диктует свои правила и создает новые понятия, которых раньше не было, но без которых сейчас невозможно представить ни одну сферу жизни.

Подробнее...

 

Як і де готують їжу, яку подають пасажирам літаків


При згадці про бортовому харчуванні більшості мандрівників в голову приходить лише стандартне запитання бортпровідника: «курка або м'ясо»? Мало хто замислюється над тим, який шлях проходять продукти, перш ніж стати стравою в касалетці. Ми вирушили в одну з найбільших російський компаній, що виробляють бортове харчування, щоб побачити все своїми очима.

Подробнее...

 

У лондонському районі Сохо заробив тимчасовий ресторан, що пропонує бортове харчування від новозеландської авіакомпанії Air New Zealand. Про це пише газета Поступ.

Подробнее...

 

Тематические коллекции, составленные из разных предметов, могут рассказать о богатой истории стран и народов. Собрать хорошую коллекцию монет желают многие нумизматы, филателисты, бонисты, филокартисты, филуменисты и другие увлеченные люди.

Подробнее...

 

Постанова кабінету міністрів України про скасування введеного в 1996 році державного регулювання цін на продукти харчування набула чинності 1 липня 2017 року, повідомляє Поступ.

Подробнее...

 

«Аерофлот» більш ніж в два рази - з 490 до 1000 рублів - підвищив номінал ваучера на харчування для пасажирів при затримках і відміни рейсів. Зміни вступили в силу з середи, 5 липня, повідомляє прес-реліз компанії.

Подробнее...

 
>