Home

«Аерофлот» більш ніж в два рази - з 490 до 1000 рублів - підвищив номінал ваучера на харчування для пасажирів при затримках і відміни рейсів. Зміни вступили в силу з середи, 5 липня, повідомляє прес-реліз компанії.

Авіапасажирам, наступним через аеропорт Шереметьєво, надаються ваучери на харчування в разі очікування відправлення рейсу більше чотирьох годин з вини перевізника, а також при затримці або скасування рейсу внаслідок несприятливих метеорологічних умов, з технічних та інших причин.

Ваучер може бути використаний в пунктах громадського харчування аеропорту, з якими у авіакомпанії існують партнерські угоди. Контрагенти в базовому аеропорту були своєчасно повідомлені про вступ в силу змін, відзначено у прес-релізі.

«Аерофлот піклується про комфорт пасажирів на кожному етапі подорожі і дотримується високих стандартів обслуговування. Збільшення номіналу ваучерів на харчування підтверджує високу відповідальність авіаперевізника перед клієнтами і відображає зусилля менеджменту щодо подальшого підвищення якості сервісу », - підкреслюють в компанії.

Генеральний директор «Аерофлоту» Віталій Савельєв високо оцінив діяльність нових акціонерів Шереметьєво. «У Шереметьєво також багато чого змінюється, і зараз в Шереметьєво ми працюємо спільно з ними. Ми вивчаємо отримання п'яти зірок. Аеропорт може отримати без авіакомпанії п'ять зірок, авіакомпанія без аеропорту п'ять зірок отримати не може. Шереметьєво готове нам у всьому допомагати (для отримання п'яти зірок Skytrax - прим. «Лента.Ру») », - заявив він 26 червня.

У 2016 році «Аерофлот» першим з російських авіаперевізників став володарем рейтингу «чотири зірки» Skytrax за якістю сервісу і в п'ятий раз був удостоєний престижної міжнародної премії SkyTrax World Airline Awards в категорії «Краща авіакомпанія Східної Європи».

У цьому році «Аерофлот» визнаний найсильнішою брендом Росії і найсильнішим авіаційним брендом у світі за версією міжнародного агентства Brand Finance.


 
>