Home

Якщо ви хочете схуднути, тоді не відмовляйтеся від улюбленого шоколаду. Учені з'ясували, що люди, які продовжують ласувати солодощами, частіше за інших скидають зайву вагу.

Важко придумати дивнішу і парадоксальнішу рекомендацію для людини, що мріє схуднути, ніж порада продовжувати їсти шоколад. Але виявляється, чим сильніше ми зациклюємося на ідеї відмови від улюблених страв, тим вища ймовірність того, що наша дієта провалиться. Крім того, шоколад є корисним продуктом, який допомагає людині жити довше, якщо споживати його в помірних кількостях.

Британські соціологи опитали декілька тисяч людей, які намагалися схуднути за допомогою дієт. З'ясувалося, що ті з них, хто не відмовлявся від шоколаду, успішно добивалися поставлених цілей. 86% любителів шоколаду скинули необхідну кількість зайвих кілограм, продовжуючи балувати себе солодкими ласощами. Причому в 91% випадків вони під час дієти споживали стільки ж шоколаду, скільки і раніше, пише сайт Медікфорум.

А ось більшість (65%) тих, хто повністю виключив шоколад з свого раціону, не змогли довести задумане до кінця і схуднути за допомогою дієти. На думку учених, це пов'язано із спочатку невірним посилом дієти, який має на увазі категоричну відмову від якихось улюблених продуктів. Люди просто не витримують такого пресингу і здаються, або компенсують втрачене за рахунок переїдання іншими продуктами. А ось любителі шоколаду відчувають себе більш розслабленими, вони менше хвилюються, і тому легше худнуть.

Зовсім недавно учені з Гарвардського університету також з'ясували, що люди старше 65 років, які споживають шоколад в помірній кількості 3 рази на місяць, проживають, в середньому, на 1 рік довше від тих своїх однолітків, хто взагалі не їв шоколад.

 
Партнеры

>