Home

У лондонському районі Сохо заробив тимчасовий ресторан, що пропонує бортове харчування від новозеландської авіакомпанії Air New Zealand. Про це пише газета Поступ.

Заклад This Is How We Fly приймає відвідувачів тільки 25 і 26 квітня. За допомогою цього проекту Air New Zealand спробує довести, що бортове харчування може бути смачним.

Меню для This Is How We Fly розробляв відомий лондонський шеф-кухар і ресторатор новозеландського походження Пітер Гордон (Peter Gordon). Він запевнив, що їжу в цьому закладі готують тільки зі свіжих інгредієнтів.

У числі подаються в This Is How We Fly страв - баранина з горохом, тушкований салат латук з беконом, молода картопля з м'ятним желе.

Новозеландська авіакомпанія також замовила опитування однієї тисячі британських пасажирів, що літають далекомагістральними рейсами. В результаті з'ясувалося, що найсерйознішими претензіями до бортового живлення у респондентів виявилися його неапетитний вигляд, несвіжість їжі і розміри порцій.

У лютому повідомлялося про те, що на північному заході Індії всередині списаного пасажирського лайнера відкрили вегетаріанський ресторан, а також кафе і пекарню.

 
>