Home

За останні чотирнадцять років, не дивлячись на всі запевння найбільших мереж швидкого харчування світу, що затверджують, що їх меню стало кориснішим і менш калорійнішим, фаст-фуд як і раніше залишається нездоровою і досить шкідливою їжею – цю інформацію опублікувала група дослідників з університету Міннесоти.

Американці порівняли сучасне меню великих мереж ресторанів швидкого харчування з переліком страв, пропонованих в 1997 році. Об'єктами досліджень, стали такі заклади, як Burger King, McDonald's, KFC, Jack in the Box і Dairy Queen, Wendy's, Arby's і Taco Bell. Дослідження проводилися на предмет наявності в меню фруктів, овочів і круп і оцінювалися за індексом здорової їжі, рекомендованим департаментом сільського господарства Америки. Максимальний бал тут становить 100, тоді як раціон середнього американця, знаходиться на позначці у 55 балів, що набагато нижче від прийнятних 70-ти пунктів.

Фаст-фуди учених не порадували – за останні чотирнадцять років, індекс здорової їжі тут підріс всього на три пункти і зараз становить 48 балів. Характерно, що велика кількість салатів, які практично були відсутні в переліку страв ресторанів швидкого харчування, з лишком «компенсується» значним збільшенням дуже калорійних і шкідливих для здоров'я людини продуктів, повідомляє http://cbcrab.com

 
Партнеры

>