Home

Користувач порталу Reddit запропонував відвідувачам сайту назвати найбільш дивну їжу, яку вони коли-небудь пробували і яку, незважаючи на її безглуздість, порадили б спробувати іншим. В результаті сформувався список, в який увійшли десятки незвичайних страв.

Зокрема, один з користувачів пригадав, як спробував картопляну котлету «хашбраун» з «Макдоналдс» із суничним джемом, а інший запропонував вмокати попкорн в соус для начос.

Дехто порадив при нагоді неодмінно спробувати бифбургер з арахісовим маслом, комусь здалося смачним ванільне морозиво, полите бальзамічним оцтом.

Серед дивних ласощів також виявилися бекон під яблучним соусом, томатний бутерброд з арахісовим маслом, молоко з попкорном, кукурудзяні пластівці з картопляним пюре, а також піцу зі свіжим ріпчастою цибулею або пюре зверху.

На початку квітня користувачі Reddit розкрили дивні захоплення багатіїв. Вони розповіли історію про те, як заможні лондонці літають вечеряти в Париж, а жителі Нью-Йорка скуповують книги, щоб красиво оформити домашню бібліотеку, пише planetart.info

 
>