Home

У клубі «SanReMo» (вул. Набережна, 9) відкрився «Фестиваль культури і кулінарії країн Північно-східної Азії». Делегація китайських кухарів продемонструє жителям Владивостока секрети приготування страв національної кухні.

«Фестиваль культури і кулінарії країн Північно-східної Азії» став доброю традицією для міста  Суйфеньхе, де він проводиться з 2011 року. Проте цього року на запрошення Адміністрації Приморського краю захід вперше в своїй історії пройде в «гостьовому форматі». Головною подією розважальної програми стане серія класів майстра з дегустацією страв, повідомили у прес-службі Асоціації рестораторів і готельєрів.

По темі: Африканські страви з м'яса і риби

Так, на спеціально обладнаному майданчику чотири популярні шеф-кухарі з міста Суйфеньхе Ма Лунь, Сун Чжентао, Гуо Тао, Соу Байчянь по черзі влаштують справжнє кулінарне шоу і покажуть премудрощі приготування  північно-східної китайської кухні. На святі буде представлено в цілому близько 10 традиційних китайських блюд, серед них улюблені багатьма владивостокцями свинина в кисло-солодкому соусі (Гуо бао жо), риба в кисло-солодкому соусі, смажена свинина та ін. Крім того, китайські кухарі розкажуть про традиції і кулінарні особливості Північного Китаю.

«Процес глобалізації прискорив культурний обмін між Далеким Сходом і Китаєм. Цей фестиваль – тому підтвердження. Завдяки святу ми стаємо ще ближчими, що дійсно сприяє розширенню сфер співпраці. А той факт, що фестиваль вперше пройде за межами Суйфеньхе, демонструє розвиток Владивостока як важливого туристичного центру АТР», – відзначив Роман Іваніщев, голова експертної ради з розвитку туризму в Приморському краю.

 
Партнеры

>