Home

Розвиватися російській кухні було непросто. Склаловся якесь замкнуте коло. Дивіться, у Франції в основному використовуються сезонні продукти, вирощені фермерами. У нас фермерством займатися було складно, і не знаходилося охочих. А так як привозили у великих кількостях свіжі продукти з Європи, то на вітчизняні не було особливого попиту. Зате зараз під час санкцій виник гострий попит на місцеві продукти, і негайно з'явилася пропозиція.

Дякую за санкції - зараз наші фермери і виробники зуміли замінити практично весь продовольчий імпорт - ну, за винятком якоїсь вузької частини спеціалітетів. Причому на ринок виходять люди з унікальними і якісними продуктами.

Наприклад, поряд з Тулою фермери вирощують перепелиць і запропонували ринку напівфабрикати з них - окремо ніжки, окремо грудки, окремо м'ясо, окремо сердечка і печінку. І все це розфасоване по різним пакетиках і поставляється в ресторани. Французи роблять копчені ніжки перепелів, що продаються в московських магазинах «Азбука смаку» за величезні гроші. Але тепер московські гастролавки купують тульських перепілок, коптять їх і торгують ними за нормальною ціною. Ще є чудові морепродукти - далекосхідні і чорноморські.

 
Партнеры

>