Home

Російська кухня асоціюється у багатьох з борщем, пельменями і кулеб'яками. А якщо копнути глибше історію, то в XVII столітті спаржа з ​​артишоками росли в кожному селянському городі. І селяни ними спокійно харчувалися. У лісах завжди збирали хороший урожай ягід, їх консервували і робили з них різноманітні соуси. І вони не поступалися італійським. Повірте, бальзамик нітрохи не краще і не гірше концентрованого брусничного соку.

На російську кухню завжди дуже сильно впливали релігійні чинники, географічне положення і добробут. Спочатку кухня була боярська, а з Петром I і виникненням моди на запрошення іноземних кухарів перетворилася в дворянську. У ХХ столітті стала радянською, потім «нової російської», а потім і зовсім втратила своє обличчя під натиском європейських тенденцій.

Зараз образ російської кухні кілька розмитий. Справа в тому, що російська кухня занадто широка і різноманітна, як і наша країна. І щоб цей образ сфокусувався, необхідні якісь спеціалітети, продукти, характерні для певного регіону країни. На Далекому Сході - камчатський краб і гребінець, в Вологді - вологодське масло і так далі.

На щастя, традиція відроджується, кожен з шефів по-своєму бачить російську кухню і експериментує з її класичними стравами на свій смак. В першу чергу кухарі відштовхуються в своїх експериментах від продуктів. Зараз в тренді - м'ясо індички і кролика. І, звичайно, перепілки. З них можна приготувати безліч смачних страв - салати з перепелиним м'ясом, борщ з перепілкою, м'ясо перепілки на грилі, паштет з перепілки.

 
Партнеры

>