Лінда Євангеліста. Модель стала першою, хто ввів в ужиток поняття "дієта IV". Сенс в тому, що протягом 7 днів людина повинна споживати головним чином рідину: молоко, сік без цукру, кефір. В один із днів і зовсім дозволена тільки вода. Можна також їсти деякі овочі і фрукти. Всього можна отримувати з їжею не більше 400 калорій на день. Це дуже мало, тому довго виснажувати себе такою дієтою не варто.

Фото: AFP


Анджеліна Джолі.
Зірка час від часу сидить на суповий дієти. "Все елементарно: сідаючи на цю дієту, я відмовляюся від інших видів їжі в бік овочевого супу, завдяки якому організм насичується необхідними вітамінами і клітковиною. Якщо часу на суп немає, то я заміняю його овочевим салатом, а перед салатом за 20 хвилин потрібно з'їсти яблуко: воно містить пектинові речовини, які створюють відчуття ситості", - радить Джолі.


Шерон Стоун. Сексуальна актриса дієти не визнає, зате продукти для свого столу вибирає дуже незвично. Так, в раціоні Шерон в основному переважає їжа зеленого кольору, іноді можна перекусити продуктами жовтого кольору, а от червоні - крайні рідкісні гості на столі голлівудської зірки. Оскільки червоний колір є кольором небезпеки, то, на думку Стоун, він не може принести користь організму.


Рене Зеллвегер.
Чудовий спосіб схуднути і не виснажувати свій організм дієтами - спорт, впевнена Зеллвегер. Зірка «Чикаго» і «Щоденника Бріджит Джонс» щодня займається йогою і відвідує тренажерний зал. Втім, за своїм харчуванням актриса теж стежить. Наприклад, її меню в основному складається з індички, тунця, різних салатів, виключно зі свіжих або приготовлених на пару овочів. Страви вона готує без додавання олії та солі. Також Рене щодня випиває не менше двох літрів води.

Кіра Найтлі. Актриса дуже стурбована своєю вагою. Можна сказати, що обмеження в їжі стало для неї способом життя. Найтлі є прихильницею дієти "коробочка з обідом". Суть така. Щоранку актриса складає собі їжу в коробочку для ланчу. У неї вона кладе овочі - 60%, білкову їжу (пісне м'ясо, горіхи, яйця та інше) - 30% і вуглеводи (пісну кашу і так далі) - 10%. Цю порцію слід з'їдати протягом дня, запиваючи водою.